Dalin pamje të reja nga dasma e moderatores së njohur, ky detaj mori vëmendjen

Lajme

Genta Cana është një prej moderatoreve shumë të njohura shqiptare.

Ajo ishte kryesisht e përfshirë në fushën e sportit dhe me pamjen e saj u bë tejet e njohur qysh në fillim, shkruan .
Dalin pamje të reja nga dasma e moderatores së njohur, ky detaj mori vëmendjen. Ja dhe vido nvazhdm.

 

Genta mbrëmë i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore.

E sonte janë publikuar disa pamje nga dasma e saj, ku nusja u duk si një ‘princeshë’ e vërtetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *