Disa Serbë po e ndjekin Thaçin, thonë se ndodhet në Barcelonë, ja qfar provoj ti bëjn

Lajme

Disa serbe kanë publikuar fotografi të Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, duke shkruar se ai po shëtitet në afërsi të bregdetit të Barcelonës, saktësisht në vendin e quajtur ‘Porti Olimpik’.

Siç shkruan gazeta serbe ‘Novosti’, e cila ka publikuar edhe fotografitë, Thaçi në Spanjë është i shoqëruar edhe nga tre persona të tjerë,

Kjo vizitë e Thaçit në Spanjë vjen pak ditë para takimit të 29 prillit në Berlin, ku do të takohet me Vucicin e Brnabicin.Ja dhe pamet nvazhdm shtp per ti par ato.

Disa persona thojn si ka mundesi ky te na vije ketu e ne te rrim te qet pa ber asgje kjo është fyrje per neve ne duhet të bëjm diqka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *