Drejtori Policisë: Ja pse ua ndalova policëve hyrjen në Xhami në orarë të punës!

Lajme

Drejtori i policisë se Kosovës Rashit Qalaj ka treguar edhe për arsyen, se perse ai i ndaloi hyrjen ne xhami policeve kur ata janë ne orare te punës, shkruan InfoKosova.

Për ta kuptuar, shikojeni intervistën e plotë të drejtorit të Policisë së Kosovës në emisionin “Kojshia Show”.Ja dhe V!,deo.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *