Dua Lipa publikon videon nga fëmijëria, u kërkon fansave të gjejnë se çfarë po flet në shqip

Lajme

Në çdo intervistë që e kanë pyetur, Lipa është shprehur se është shqiptare dhe se ndihet krenare për një fakt të tillë.

Ndërkohë sot, ajo ka publikuar në profilin e saj “Instagram” një video të rrallë kur ajo ka qenë fëmijë.

Dua shfaqet së bashku me motrën e saj Rina, e cila është një bebe. Ndërkohë këngëtarja e dashur për publikun shqiptar e ndërkombëtar, dëgjohet teksa flet në gjuhën shqipe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *