E PAPRITUR: Angela Merkel “godet” Hashim Thaçin e Ramush Haradinajn

Lajme

Merkeli:Thaçi dhe Haradinaj me qellim po e bllokojn liberalizimin e vizave, se na moti i kishum kry kete qeshtje per liberalizimin.Merkeli ka dhën nje deklarat sod ajo i fajson Thaqin e Haradinajn se po i bllokoj qytetaret e kosoves per levizje te lir dhe punsim jasht kosoves.

Arsyja qe ajo e tha sod ësht se ata kerkojn zgjedhje dha kan frik se do ju ikun rinija dhe do te ken deshtime ne zgjedhje ndiqni intervisten me posht nga Merkeli.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *