EDON ZHEGROVA SHFAQ ANËN ‘INTIME’ – PUBLIKON FOTO ME NJË FEMËR

Lajme

Edon Zhegrova është shfaqur në rrjetet sociale ndryshe nga herët e tjera.

Futbollisti i Genkut, në një storje të publikuar në Instagram shihet duke u përqafuar me një femër, e cila mund të jetë e dashura e 19-vjeçarit, shkruan Insporti

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, nuk ka dashur të tregojë fytyrën e femrës me të cilën shihet në foto, por aty është vendosur simboli i zemrës, derisa ajo i ka vënë dorën në qafë lojtarit.

Zhegrova aktualisht aktivizohet me Genkun në Belgjikë, ku në 12 paraqitje në të gjitha garat i ka 4 gola dhe një asist.

Ndryshe, ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale. /Insporti.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *