Emocionuese: Ngjarja e cila i përloti shikuesit nga Halil Kastrati

Lajme

Hoxha dhe Humanisti i madh Halil Kastrati i ftuar dje në emisionin e Oxygen me Besim Dinën, bëri buj të madhe në publikun shqipëtar, kishte edhe momente gezimi, buzeqeshje, por edhe momente që përloten shikuesit.

Hoxha Halil Kastrati tregoi një ngjarje nga jeta e tij që preku shikuesit!

Ndiqeni në vijim videon:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *