Fillon dasma e djalit të Remzies, dhëndri ruan traditat, kështu do t’i pres krushqit

Lajme

Fillon dasma e djalit të Remzies, dhëndri ruan traditat, kështu do t’i pres krushqit
Duket se traditat po ruhen në familjen e këngëtares së njohur, Remzia Osmanit.

Datat 7 dhe 8 prill do të jenë datat e dasmës së djalit të Remzies, shkruan

Por, duket se si në kohët e mëparshme dasma ka filluar më herët.

Dhëndrri sot është shfaqur me flamurin kombëtar në duar, ku duket se edhe pritja e krushqve do të bëhet në mënyrë tradicionale. Per pamet dhe vido shtp nkutiat tpshme .

 

Këtë pamje e ka publikuar nëna e tij. ” Dhandri me flamur”- ka shkruar Remzia në postimin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *