Godet’ Albërie Hadërgjonaj, ja si e quan Remzie Osmanin

Lajme

Remzie Osmani dhe Albërie Hadërgjonaj janë dy prej këngëtaret më të pëlqyera nga publiku i muzikës shqiptare.

Në njërën anë Remzia është shumë aktive me këngë, mbrëmje e koncerte në Kosovë e Diaspore.

Edhe Albëria ndonëse jëton në Amerikë, vjen kohë pas kohe në Kosovë e në Shqipëri për projekte të ndryshme, përcjell ORAinfo. Shtp nhapcerat tpshme per ta shiquar v,idon.

Ato të dyja janë takuar mbrëmë në emisionin e Ermal Mamaqit dhe nuk kanë hezituar ta bëjnë një fotografi bashkë, të cilën e ka postuar Albëria, e qka na e tërheq vëmendjen është mbishkrimi i saj, ku e quan Remzien, yll i këngës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *