Godet Mihrije Braha te gjith juve që po ju hyjne ne rruge fjalet e Naimit jeni naiva njerz,ai vetem ka folur te vërtetën për Halil Kastratin

Lajme

Pas Deklarates Naim Abazi ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin “Mirage”.
Këngëtari i mirënjohur, Naim Abazi ka zbuluar shumëçka nga jeta e tij private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

 

Naimi flet po ashtu edhe për fejën duke e dhënë mendimin e tij rreth kësaj dhe se çfarë duhet të bëjmë,por shikoni se sot si i del ne mbrojtje Mihrija. Se çfarë thotë ajo dhe si e komenton këtë pjesë e mësoni në materialin që ua sjellim në vazhdim per me shume shtp nhapxeren.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *