Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila sujn me ba sa kum ba unë per Kosovë

Lajme

Kadri dogani flet për Halil Kastratin: thot mu ba edhe 800 Halila sujn me ba sa kum ba unë per Kosovë

Kadri thot qe un kam ndihmu shum ne kosov por kerkush sma din a pe shajn edhe halilin edhe pse po maron shpija edhe pse po ju nimon.

Aj thot qe Halilit i nimon Qeverija shkurt hesapi kur kum punu un ai ska egzistu, mu sum ka ndihmu kerkush

Dogoni thot qe mu dikush me qellim me ka rrezu ma banen grop o burr un e di aj edhe i permend ne kete rast siq nihet tu fol me shokun e vet. JA dhe V!:deo NVazhdum.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *