Kaltrina del e veshur me shumë stil, ka një detaj që mori vëmendjen

Lajme

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Kaltrina ka publikuar një foto në të cilën po duket e veshur tejet bukur.Ja edhe pamet tjerra shti mpshte nhapcerrat qe shifni dhe ju shfaqen.

 

Ajo që bie në sy është se Kaltrina edhe gjatë ditës preferon të mbathë taka./ORAinfo/

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *