Keta janë Babai me dy djemtë e tij që humben jeten sot

Lajme

Keta janë Babai me dy djemtë e tij që humben jeten sot

Një aks.ident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Prizren-Zhur.

Në këtë aks.ident humbën jetë tre persona të familjes Sopa nga Zhuri.

 

Babai R. Sope (50 vjeç_ si dhe dy djemtë e tij B. Sope (24 vjeç , dhe L. Sope 22 vjeç).

Kurse, shoferi i kamionetës nuk ka marrë lëndime dhe me urdhër të Prokurorit është dërguar në mbajtje.Nvazhdum i gjeni tjerat pamjet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *