Kjo po ndodh tani tek kufiri mes Kosovës dhe Serbisë

Lajme

Pritjet e gjata në pikën kufitare të Merdares, kanë vazhduar të jenë edhe në orët e mbrëmjes.

Siç njofton Qendra Kombëtare për Menaxhimin Kufitar, pritje më të gjata ka në Merdare. Në këtë pikë pritjet për të dalë nga Kosova janë 240 deri në 300 minuta.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *