Kosovarët kanë gjak serbbi”, Mustafa Nano sqaron deklaratën

Lajme

Kosovarët kanë gjak serbi”, Mustafa Nano sqaron deklaratën

Muaj më parë gazetari i njohur Mustafa Nano ishte sërish në vëmendjen e mediave për një deklaratë të bërë mbi kosovarët për të cilët u shpreh se kanë gjak serb

 

Dhe gjithashtu kritikoi veprimin që Xhaka dhe Shaqiri bënë në Kampionatin botëror.

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Nano e ka sqaruar për herë të parë këtë deklaratë.Ja Dhe v!Deo nvazhdum.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *