Ky Është Personi I Cili Ia ‘Preu’ Fotografinë Labinot Tahirit Në Hungari

Lajme

Deputeti i Parlamentit të Kosovës Labinot Tahiri ka folur “pa dorëza” në emisionin “Oxygen”.

Labinot Tahiri i cili ka qenë në një takim në Hungari me Behgjet Pacollin, ka thënë që këshilltari i tij Jetlir Zymberaj, ishte ai i cili ia preu fotografinë, shkruan AlbanienShow.

Ai e ka akuzuar këshilltarin e Behgjet Pacollit, Jetlir Zymberaj si një njëri i cili i ka bërë keq në AKR.

“Behgjeti është shumë i mirë, por ka njerëz që ja kanë kalbur hierarkinë aty, ai e ka një këshilltar që vetëm ai ka dëshirë me qëndru afër tij, ai duhet ta dijë që Labi e ka futur në qeveri AKR-në, ai këshilltar është Jetlir Zymberaj” tha Labi.Ja dhe Pamjet nvazhdum shtp per ti parr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *