Ky Ishte Komenti I Mihrije Brahës Për Mbjelljen E Flokëve Të Naimit

Lajme

Pas mbjelljes së flokëve, Naim Abazit nuk i ka munguar një koment as nga Mihrija.
Këngëtari Naim Abazi gjatë intervistës së fundit të dhënë për ‘Mirage’ ka treguar se përse vendosi që t’i mbjell flokët, shkruan lajmi.net.

Ndryshmi që ai ka pësuar së fundmi në pamjen e tij , me mbjelljen e flokëve është komentuar shumë në publik por nuk i ka munguar edhe komenti i gruas së tij, Mihrije Brahës.

Se çfarë i tha ajo dhe detaje të tjera i kuptoni në intervistën e plotë që ua sjellim në vazhdim.ja dhe v!deo nvazhdum tlajmit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *