Ky ka qenë i dashuri i Loredanës para se të lidhej me Mozzik

Lajme

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë. Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje, raporton Gazeta Express.

Këto thashetheme janë duke qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete. Shtpni nhapcerrat tpshme per ti shiqur vidon dhe pamet.

 

Madje, kënga e Shindy’s, “Affalterbach”, u dëgjua në një nga videot që postojnë Loredana e Mozzik në Instagram, të dy këta po argëtoheshin me këngët e reperit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *