LAJMI I FUNDIT: Ndërron jetë Mustafa

Lajme

Sot ka ndëërruar jeetë motra e ish kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafës.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i Mustafës, Besnik Mustafa, shkruan GazetaBlic.

Hasime Mustafa Gashi do të varroset sot në vaarreezat e fshatit Mramor.

Njoftimi i plotë i Mustafës

Familjarë dhe miqë të nderuar me piikëllim të thellë ju njoftojmë se sot me datën 05.04.2019 ndërroj jeetë halla jonë

Hasime Mustafa-Gashi. Shtpni nhapcerat per pame.

Vaarrimi bëhet sot me datën 05.04.2019 në ora 15:00 te vaarreezat e fshatit Busi (Mramor).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *