LAJMI I FUNDIT: Te buurgosurit e rraahin fort keeq policin Vesel Veseli

Lajme

Një ngjarje interesante ka ndodhur ne buurgun e dubraves, ku polici i cili po akuuzohet se ka kryer marrëdhëënie seekssuale me vajze nga Drenasi është rrahur shumë keq nga disa persona aty.

I gjithë rasti kishte filluar kur te buurgosurit kishin kuptuar se për cilin person behet fjalë, dhe me te ardhur ne qeli ata filluan ta godasin.

Reagimi i Policit ka qene duke iu kundërpërgjigjur me te gjitha forcat por e pamundur te shpetohet nga gjithë ata, shtp hapxeren me poshtë për te shikuar momentin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *