Linda Morina E Bën Grimin Vet, Në Këtë Gjendje Ka Përfunduar

Lajme

E ashtuquajtura këngëtare, Linda Morina është ndër personazhet më të përfolura.

Ajo vazhdon me veprimet e saj shumë të ҫuditshme, shkruan ORAinfo.

 

 

Linda vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke e bërë grimin.Ja dhe V:!deo nvazhum tlajmit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *