Me ta kput shpirtin: Ndërron jetë papritur në gurbet bukuroshja 21 vjeçare

Lajme

Njoftojmë miqtë shokët dhe dashamiret se me 21 shkurt 2019 në New York papritmas në moshen 21 vjeçare ndërroj jetë më e dashura e jonë

DONIKA (GZIM) ÇELAJ 13.11.1997-21.02.2019. Trupi i te ndieres Donikë do te jetë i ekspozuar ne shtepin mortore:

Pleasant Manor Funeral Home, 575 Columbus Ave, Thornwood, NY 10594, diten Diele 24 shkurt 2019 duke filluar nga ora 2pm gjerë në 9pm. Varrimi diten e hene 25 Shkurt 2019 ne Valhalla New York, shkruan Dardania Press

E pikëlluar familja Çelaj babai Gzimi, nena Ariana, vllezërit Fisniku dhe Loriku gjyshi Elezi, gjyshja Hasimja, hallat Jeta, Violeta, Jehona dhe Vjosa si dhe të gjithe të afermit . ja dhe V!:/deo nvazhdum.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *