Mimoza Shkodra martohet me këngëtarin e njohur, pamjet nga dasma

Lajme

Vetëm pak muaj pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra po i habit të gjithë sot duke mbajtur dasmë. Këngëtarja është shfaqur me fustanin e bardhë të nusërisë dhe videot nga dasma kanë pushtuar rrjetin.

 

Në videot e publikuara Mimoza shkëlqen e veshur me një fustan pompoz dhe dhëndri është Adrian Gaxha.

Në dasmë janë të ftuar VIP-a të njohur si Shyhrete Behluli, Ëngjëllushe Salihu, Shkurte Gashi etj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *