Naim Abazi nuk ndalet, merret përsëri me Halil Kastratin, ja çfarë ka bërë tani

Lajme

Një deklaratë e dhënë nga Naim Abazi, për një emision të showbizit ka bërë shumë bujë.

Naimi në atë emision kishte deklaruar që ai ka ndërtuar shtëpia me parat e tij, ndërkohë sipas tij Halili ndërton shtëpia vetëm me parat e huaja dhe nuk duhet të krahasohet humaniteti i Halilit me të tij, shkruan AlbanienShow

Kjo deklaratë e tij nxiti shumë reagime, madje shumë njerëz e fyen rëndë prezantuesin e emisionit “Odeon”.

Sa që ky i fundit në mënyrë indirekte kërkoj falje për lapsusin e bërë. Por Naimi nuk është ndalur me kaq ai para disa orëve ka publikuar një video ku tregon që ai dhe emisioni i tij e kanë ndihmuar shoqatën jetimët e Ballkanit.Ja dhe a v!:deo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *