Naim Abazi Tregon Përse Vendosi T’i Mbjell Flokët

Lajme

Këngëtari Naim Abazi ka treguar për herë të parë se përse vendosi t’i mbjell flokët.
Këngëtari Naim Abazi së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Mirage’ aty ku foli për shumëçka, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se mbjellja e flokëve të tij ka qenë temë shumë e diskutuar ai e ka sqaruar njëherë e mirë se përse vendosi ta bëjë një gjë të tillë.

 

Për këto dhe detaje të tjera interesante, mos e humbisni intervistën e plotë të këngëtarit të mirënjohur, Naim Abazi, të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi ja dhe pamet nvazhdum ku e shifeni qart.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *