Nëna dhe motrat e përcollën Gresën nuse, publikohet momenti më i veçantë nga kanagjegji

Lajme

Para pak ditëve këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli i dha fund beqarisë.

Ajo organizoi si kanagjegj ashtu edhe dasëm madhështore, përcjell ORAinfo.

E fotot nga këto festa po qarkullojnë ende në rrjete sociale.

Sot, motra e saj Besiana ka publikuar foton më të veçantë nga kanagjegji i Gresës. Per fotografi tjera shtp nkutijat poshtme/

 

 

Gresa Behluli u martua e u bë shumë e përfolur.

E për këtë, ajo bëri një dasmë të madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Nga pamje të ndryshme mund të shihnim se po mbretëronte një atmosferë e zjarrtë.

Ajo vazhdon me postime nga dasma e saj.

Por, sot përmes një njoftimi ajo ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm për fansat e saj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *