Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej nuse Shyhrete Behluli!

Lajme

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore. Këngët e saj dëgjohen e këndohen në pothuajse çdo dasmë a festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

 

 

Së fundi është duke qarkulluar një foto në rrjetet sociale e Shyhrete Behlulit, e kohës kur ajo ishte martuar. Në këtë foto, Shyhretja shfaqet e veshur me dimi e jelek. Këngëtarja e njohur duket krejt ndryshe nga tani në foton në fjalë. Ja dhe pamet nvazhdm shtp  nhapcerrat per ti shiquar tgjithat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *