Nusja E Arianit I Prek Të Gjithë Për Shën Valentin, Kujton Befasinë Që Ia Kishte Bërë Burri

Lajme

Para pak javësh si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë, ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

E gruaja e tij me rastin e Shën Valentinit, ka bërë një postim në Facebook.

 

Ajo ka kujtuar dhuratën që i kishte bërë Ariani vitin e kaluar. Ja Dhe V:!deon ne vazhdum.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *