Pas dasmës së Gresës, motra e vogël e saj bën një veprim interesant

Lajme

Vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës, i dha fund beqarisë.

E për këtë, ajo bëri një dasmë të madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Nga pamje të ndryshme mund të shihnim se po mbretëronte një atmosferë e zjarrtë.Ja dhe pamet nvazhdym

Tani dasma ka përfunduar, e secili po vazhdon me punët.

E motra e saj Agnesa duket se pas dasmës së motrës tashmë ka vazhduar me mësimet.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *