Pas dy ditëve ka dasmën, por ja çka po bën sot reja e Remzies

Lajme

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares, me 7 dhe 8 prill do ta bëjnë dasmën dhe përgatitjet e kësaj dite kanë filluar qysh moti, përcjell ORAinfo.

 

E në këto ditë të fundit të beqarisë Gëzimja duket se po mundohet të përgatitet në mënyrën më të mirë të mundshme për dasëm.

Dhe për këtë ajo nuk është aspak aktive në rrjete sociale. Pamet i gjani nvazhdym shtp per ti par ato.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *