Pas dy ditëve kanë dasmën, Gëzimja bëhet nuse e vishet në vello

Lajme

Me datën 7 dhe 8 prill djali i Remzie Osmanit do të bëjë dasëm të madhe.

Përgatitjet e dasmës kanë filluar shumë muaj më parë, përcjell ORAinfo.

E pak para dasmës Gëzmija dhe Hamza kanë bërë një fotosesion.

Nusja e veshur në vello po duket kaq bukur, dhe duket se do të shkëlqejë edhe në dasëm.Ja dhe v!,deo shtp nhap,xerat per ti par ato.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *