Pas Kthimit Nga Specialja, Lushtaku Takohet Me Thaçin

Lajme

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka takuar sot ish-udhëheqësin e UÇK-së, dhe ish-kryetarin e Skenderajt nga radhët e PDK-së, Sami Lushtaku.

Thaçi në fotografinë e publikuar në Facebook, ka shkruar se Lushtaku ka dhënë kontribut të çmuar për lirinë dhe pavarësinë e vendit.

Duhet përkujtuar që Lushtaku ka pak ditë që është kthyer nga Holanda, pas intervistimit që iu bë nga Specialja, transmeton Indeksonline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *