Pas Kthimit Nga Specialja, Sami Lushtaku Pritet Në Odën E Jetullah Gecit Me Këngë Dhe Çiftelia

Lajme

Ish-komandanti i UÇK-së, për Zonën Operative të Drenicës, Sami Lushtaku, mbrëmë bashku me Rifat Jasharin, kanë qëndruar në odë te Jetullah Gecit.

Lushtaku i cili ishte ditë më parë në Hagë si i ftuar nga Gjykata Speciale, shihet në odën e Jetullah Gecit i ulur pranë Rifat Jasharit.

 

Nikoqiri duket se i ka bërë “muhabet” të madh të ftuarve, ndërsa nuk ka munguar as kënga dhe çiftelia, e ku ka kënduar edhe Rifat Jasha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *