Pas lindjes së djalit, në këtë gjendje ka përfunduar gruaja e ‘Kemalit

Lajme

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij, e cila po ashtu është aktore, Fahriye Evcen në muajin prill janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Karan, shkruan rtv21. Çifti i famshëm edhe dy muaj pas lindjes së djalit ende nuk kanë publikuar fotografi.

Por, jo vetëm që nuk kanë publikuar imazhe të djalit dyshja kanë qenë shumë pasiv edhe sa i përket publikimit të fotografive tjera, e sidomos Fahriye.Ja dhe vido nvazhdm shtpni nhapcerrat qe i shifni per ti shiquar tgjitha.

Mirëpo, aktorja së fundmi për gjithë fansat e saj në Instagram ka hedhur disa fotografi, në të cilat duket shumë bukur.

Kujtojmë se, gjatë kohës sa aktorja ishte shtatnë, dyshja patën hequr dorë nga projektet për të iu përkushtuar krejtësisht periudhës më të lumtur të jetës së tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *