Sasa Flet Pas Ndarjes Nga Bashkëshorti Dhe Lidhjen E Saj Të Re

Lajme

Aktorja Adriana Matoshi, pas ndarjës nga bashkëshorti i saj, duket se ka gjetur dashurinë e re.

Kështu te pakten shihet në një fotografi të cilën e ka publikuar aktori kosovar , Arben Bala, e që ka hadhur dyshime se ka nisur një lidhje dashurie me aktoren e serialit “O sa mirë”, shkruan Magazina.al

Aktori në profilin e tij ka publikuar fotografi ku shihet pranë Adriana Matoshit , ndërsa nga komentet e miqëve të tij duket se mes tyre ka diçka.

Ndryshe, aktori Arben Balaj jeton në Norvegji dhe atje ka krijuar karrier si aktor./Magazina.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *