Shpërthen Në Lot Polici Gjatë Protestës Në Drenas

Lajme

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka shpërthyer në lot në momentin kur po protestohet në shenjë pakënaqësie për rastin e vajzës 16-vjeçare nga Drenasi, shkruan Gazeta Blic.

Derisa protestuesit po i quanin në vazhdimësi përdhu,nues një prej policëve më në moshë u pa duke derdhur lot gjë që i ka prekur të gjithë protestuesit.

Disa nga organizatorët pas gjestit të tij i dhanë përqafime të gjithë policëve një nga një në shenjë respekti.Ja Dhe V!:deo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *