Shyhrete Behluli kthehet pas në kohë, tregon si e zuri babai i saj ‘mat’ me Lulin, bashkëshortin e saj

Lajme

Shyhrete Behluli do jetë e ftuara e radhës në emisionin NIN në Klan Kosova, shkruan GazetaBlic

.Ajo është kthyer pas në kohë duke treguar për fillimet e lidhjes me Lulin.

“Babai, i ndjeri, ka luftuar në njëfarë forme, pasi rrethi kanë paragjykuar, dhe një fotografi me Lulin u bë ‘sherr’.. U njoftuam dhe dolëm në Prishtinë, u fotografuam tek fotografi dhe baba ma zuri atë”, u shpreh Shyhretja.

Gjithashtu ajo është pyetur edhe për pagesën për një mbrëmje muzikore, por këngëtarja i ka ikur me plot stil përgjigjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *