Sinani I Jep Leksion Naim Abazit: E Vërteta Duhet Të Thuhet E Plotë, Se Mund Të Keqkuptohet

Lajme

Edhe anëtari i kryesisë së NISMA’s, Resul Sinani, është përfshirë në debatin lidhur me deklaratën e mbrëmshme të Naim Abazit, ku ky i fundit ka thënë se Halil Kastrati po i ndërton shtëpitë me paratë e të tjerëve, raporton Korrespodenti.

Sinani në një postim që ka bërë në rrjetin social Facebook, i ka thënë Naim Abazit se, e verteta duhet te thuhet e plotë, që të mos ‘keqkuptohet’ pastaj.

Ky është postimi i plotë i Sinanit në facebook:

1. “Halil Kastrati, po i nderton shtepite me pare te te tjereve!” – eshte gjysma e se vertetes.Ja dhe V!:deo nvazhdum tlajmit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *