Stu hia e tme, rrshme godete përsëri , breshër i madh po bie tani

Lajme

Parashikimet e motit po realizohen në Serbi Disa Stuhi të tmerrshme e kanë gditur sot shtetin serb, sipas mediave nga Beogradi, breshëri që ka rënë atje është i një madhësie të një veze, raporton AlbanienShow

Nga stu hija është goditur edhe kryeqyteti i Serbisë Beogradi, sipas B92, shiu vazhdon të mos ndalet edhe në këto orë të vona. Shti nhapcerrat tpshme per ti shiquar pamet dhe vidot nvazhdm!

 

Kujtojmë që tani e disa ditë Serbia dhe Bosnja janë duke u gditur nga moti i ligë. Shiheni pamjet që i kemi siguruar nga mediat e Serbisë./AlbanienShow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *