0 Comments

Lojtari i Real Madrid Dani Ceballos ka arritur të firmos me skuadrën e Premier Leagues, Arsenal.

Klubi i “topçinjve” përmes një postimi në twitter i ka uruar mirëseardhjen Danit.

“Mirë se vjen në Arsenal, Dani Ceballos”, shkruan klubi londinez.

Mesfushori qendror i kombëtares së Spanjës ka qenë për dy sezone pjesë e Real Madridit, dhe ka zhvilluar 35 ndeshje me ekipin e “Los Blancos”, e ka shënuar pesë gola.

Author

perparimks1994@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: