Vdes 20 vjeçari, u lëndua rëndë në vendin e punës

Lajme

Metro ka mësuar se 20 vjeçari, Krenar Jemini ka vdekur pas plagëve të rënda që ka marrë në vendin e tij të punës nga makineria ku punonte

renar Jemini nuk ka mundur që t’i përballoj lëndimeve të rënda që ka marrë nga makineria e punës, si pasojë e kësaj ai ka vdekur sot bëjnë të ditur familjarët e tij.

Rastin për Metron e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës për rajonin e Prizrenit si dhe janë duke e hetuar rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *