Vjen Reagimi I Mihrije Brahës, Pas Deklaratës Së Naim Abazit Për Halil Kastratin

Lajme

Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve”, ishte deklarata e Naim Abazit e cila po komentohet shumë në publik, shkruan GazetaBlic.

Komentet ishin të shumta në drejtim të këngëtarit, e shumë prej tyre negative. Por, pas gjithë kësaj sot ka bërë një reagim edhe bashkëshrotja e tij, këngëtarja Mihrije Braha.

Ajo në këtë ditë ku këngëtari po ‘bombardohet’ me fjalë nga më të ndryshmet, ka shprehur mbështetjen për bashkëshortin e saj.

Në Instagram ajo ka publikuar një fotografi me të, duke i vendosur një emoji ‘
zemër’.Ja Dhe av:!deo nvazhdum tlajmit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *