A po agjëron vajza e vogël e Shkurtës, ja si përgjigjet ajo

Magazina

Shkurte Fejza është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Ajo është shumë e përfolur këtë kohë ne media e në publik, shkruan ORAinfo.Shtp mpshte ku shifni sdisa kutijaa dhe ju shfaqen pamet tjerra.

 

 

 

Janë vajzat e saj, Besiana e Agnesa ato që po komentohen shumë. Agnesa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dal për kafe, e me këtë tregon se nuk po agjëron.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *