Agnesa bëhet nuse, po duket ‘mahnitëse’ e veshur në dallam

Magazina

Që nga viti 2004 kur u shpall Miss Albania, Agnesa Vuthaj është një prej modeleve më të përfolura. Ajo njihet për bukurinë e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje, përcjell. Shtpni nhapcerrat qe i shifni per ti shiquar vidon dhe pamet nvazhdm

 

 

Agnesa akoma nuk është larguar nga modelimi edhe kaq vite pasi filloi karrierën. Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në veshje tradicionale nusërie, e në këtë pamje po duket më e bukur se kurrë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *