Aida Doҫi publikon foto pa grim, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

Magazina

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit. Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri. Aida është aktive për fansat e saj edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto nga vetura, ku shihet e pagrimosur dhe po duket mirë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *