Besim Dina tregon muskujt, kush ia mori zemrën?

Magazina

Besim Dina shfaqet në formë tejet të mirë fizike. Moderatori dhe producenti i emisionit Oxygen, Besim Dina ka befasuar të gjithë me foton ku ai duket në formë tejet të mirë fizike, shkruan lajmi.Pamet dhe vidon mund ta gjani nhapcerrat tpshme hyni dhe i gjeni tgjithat.

Në një fotografi të publikuar nga trajneri i tij, forma fizike e moderatorit do t’iu habis.

Kjo dëshmon se Dina po punon shumë edhe prapa kamerave. Ai nuk kishte bërë të ditur asnjëherë më parë pasionin e tij ndaj sportit. Përndryshe, emisioni i tij ‘Oxygen’ është një nga më të pëlqyerat nga publiku kosovar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *