Blero ia ka marrë Tarën sot Teutës, shikoni ku e ka dërguar

Magazina

Blero është këngëtari kosovar që u bë i njohur për publikun që në daljen e parë në skenë.

Ai përveç me muzikën e tij komentohet shumë për jetën private, shkruan ORAinfo.Shtp nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet.

 

Blero nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ai ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë vajzën e tij sot e kanë dalë bashkë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *