Çiljeta Xhilaga vendos sërish mbulesën, kjo është arsyeja

Magazina

Çiljeta Xhilaga është shfaqur sërish me mbulesë.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ka dëshmuar edhe njëherë se është një besimtare e devotshme.
Ajo gjatë Ramazanit nuk po provokon me postimet madje po e shohim shpesh duke u veshur me rroba të mbyllura dhe mbulesë në kokë.Shtpni nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet.

Para pak minutash në llogarinë e saj në Instagram e ka bërë një postim ku shihet duke realizuar foto e mbuluar dhe ka treguar se këtë muaj po e shfrytëzon për t’u lutur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *