Djali dhe reja i bëjnë surprizën më të bukur nga Amerika, shikoni reagimin e Remzies

Magazina

Familja e Remzie Osmanit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat nga publikun shqiptar dhe mediat rozë. Para një muaji, ajo martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën e dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo. Shti nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet.

 


Tani, çifti kanë shkuar për pushime në Amerikë ku po e shijojnë muajin e mjaltit. E nga atje, Gëzimja ka publikuar një video ku shihet se në sfond dëgjohet kënga e Remzies për qefin e tyre, Remzia nga gëzimi e ka ripostuar në instastory duke i falënderuar ata.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *