Djali i Ramiz Kelmendit befason, ja sa para me jepte babai kur isha në shkollë

Magazina

Deputeti Ramiz Kelmendi dhe fëmijët e tij Albina dhe Egzoni në Promenadë Vere, diskutuan për jetën private të tyre

Djali i tij i Ramizit i cili tashmë drejton sektorin e prodhimtarisë në firmën e babait tregon se si babai i tij ja jepte vetëm 2 euro kur ishte në shkollë, shkruan AlbanienShow

 


Nuk kam pasur dëshirë që fëmija im me fry para tjerëve, thjesht kam dashur që fëmija mu eduku dhe mos mu lazdru para të tjerëve” tha Kelmendi.

Shihi emisionin më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *